Výrobky z EMU oleja

V ponuke máme širokú paletu výrobkov ako je 100% čistý EMU olej, EMU gél a kozmetické výrobky…

Účinky EMU oleja

EMU olej je zázrak prírody – žiadny spôsob povrchovej aplikácie nemôže pôsobiť úspešne, pokiaľ neprenikne kožou. Je dokázané, že práve olej z emu hnedého má takéto vlastnosti a naviac, je schopný do podkožia dopraviť aj iné pevné látky, preto je vyhľadávanou a žiadanou surovinou vo farmaceutickom a kozmetickom priemysle, kde sa cení aj jeho zmäkčovacia a zvláčňovacia schopnosť.

Milióny ľudí na celom svete poznajú jeho účinky.

Emu olej je 100% prírodný olej s antibakteriálnymi, antimikróbnymi a protizápalovými účinkami.
Je považovaný za jedno z najlepších prírodných produktov s ukľudňujúcimi účinkami, ktoré vôbec poznáme.
Obsahuje vysokú hladinu kyseliny linolenovej- látky, ktorá je známa tým že dočasne uľavuje kĺbovým bolestiam, kyselinu olejovú, ktorá má lokálny protizápalový efekt v kožných tkanivách.
Svojim spôsobom zvyšuje regeneráciu kože, vyhladzuje vrásky, povzbudzuje vlasové folikuly k rastu a tiež pôsobí na kvalitu nechtov.
Má výbornú penetračnú schopnosť prenikať cez kožnú bariéru, nezalepuje póry, obmedzuje tvorbu akné.
Zvyšuje schopnosť pokožky odolávať mrazu. Je účinný proti starnutiu pleti, hydratuje ju v najvyššej možnej miere, zabraňuje jej svrbeniu, začervenaniu, praskaniu a lúpaniu.
Uľavuje pri migrénach a pôsobí utišujúco na žalúdok a tráviace ústroje všeobecne. Redukuje omrzliny, modriny, spáleniny, pľuzgiere, opúchy, vykĺbeniny a podporuje rýchlejšie ( až 50% ) hojenie.
V neposlednom rade urýchľuje efekt pôsobenia liečiv a podieľa sa i na redukcií LDL cholesterolu.