Stručná história spoločnosti

 • 2005

   

  Založenie spoločnosti

  Spoločnosť EOK (EMU OIL KOZMETIK) AUSTRALIAN SLOVAKIA s.r.o. vznikla za obchodným účelom a bola zapísaná u Krajského súdu v Trnave pod vložkou č.16979/T dňa 12.04.2005. Je to výhradne slovenská spoločnosť, ktorá distribuuje čistý, 100% EMU OLEJ.

 • 2006

  Kozmetické produkty

  Okrem EMU OLEJA firma dodáva i kompletnú kozmetickú radu pod obchodným názvom MAGNITUDO a VELVET.
  MAGNITUDO, v astronómii znamená hviezdna veľkosť a zároveň je to geofyzikálna jednotka zemetrasenia, to oboje EMU OLEJ v kozmetike spĺňa. Tí čo už vyskúšali kvalitu EMU OLEJA a výrobky z neho, vedia o čom je reč a ostávajú im verní. Výskumné tými, ktoré sa zaoberajú účinkami tohto prirodzeného kozmetického zdroja denne prichádzajú s novými možnosťami jeho využitia a použitia.Všetky informácie, tu použité, sú získané z výskumov vedeckého týmu AEA, či iných popredných profesorských, alebo lekárskych zborov. „Skúste si vyskúšať nejaký iný výrobok, ktorý by mal toľko rôznych použití!

   

  2006

 • 2007

   

  Chov EMU hnedého

  Dňa 1.1.2007 do Spoločnosti EOK Australian Slovakia s.r.o. včlenila sa firma Emu farma – Zuzic a tým sa rozšírilo jej podnikanie aj o chov emu hnedého. V súčasnosti je to najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa produktmi z emu na Slovensku, ktorá má uzavretú výrobu v horizontálnej rovine: chov zvierat, získavanie, produkcia a distribuovanie EMU OLEJA a výrobky z neho.

 • 2012

  Spustenie E-shopu

  V roku 2012 sme spustili elektronický obchod s našimi produktami – 100% čistým EMU olejom, EMU gélom a kozmetickými produktami.

  2012

 • 2019

   

  Nový web

  V roku 2019 sme spustili novú webstránku.