hlavná stránka
emu olej
   rozbor emu oleja
   chemické zloženie
   účinky
   použitie
   výrobky
   napísali ste nám
   zoznam predajní
   objednávka
   články v médiách
o emu
  osvedčenia o chove
  recepty
  emu vajcia
  fotogaléria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

* kúpte výrobky z emu oleja pre celú rodinu a ušetríte, okrem toho poštovné a balné zdarma

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Časté otázky         Ohlasy      Fotogaléria    Objednávka       Kontakt  
 

VÝROBKY Z EMU OLEJA

(kliknutím sa obrázok výrobku zväčší)

   Emu olej a Emu gél

  Výrobok  Popis  Cena výrobku

Emu olej -100% Emu olej- Kozmetický olej s významným hydratačným a penetračným účinkom, určený pre široké spektrum použitia.

5,95 € (20ml)

4,96 € bez DPH

objednaj

Emu olej -100% Emu olej- Kozmetický olej s významným hydratačným a penetračným účinkom, určený pre široké spektrum použitia. 10,95 € (50ml)

9,12 € bez DPH

objednaj

Emu olej -100% Emu olej- Kozmetický olej s významným hydratačným a penetračným účinkom, určený pre široké spektrum použitia. 17,95 € (100ml)

14,96 € bez DPH

objednaj

Emu gél - je špeciálny prípravok s vysokým obsahom Emu oleja. Je vhodný pri bolestivom preťažení kĺbov , svalov, chrbtice a pod. Prospieva k odstráneniu pocitu únavy a napätia, napomáha prekrveniu a relaxácií. 3,30 € (50 ml)

2,75 € bez DPH

objednaj

Emu gél - je špeciálny prípravok s vysokým obsahom Emu oleja. Je vhodný pri bolestivom preťažení kĺbov , svalov, chrbtice a pod. Prospieva k odstráneniu pocitu únavy a napätia, napomáha prekrveniu a relaxácií.

10,90 € (200 ml)

9,08 € bez DPH

objednaj

Kozmetická rada Velvet (určená pre mladšiu pokožku)

   Výrobok  Popis  Cena výrobku

Denný krém- originálna receptúra s obsahom 100% Emu oleja sa mimoriadne ľahko strebáva. Toto zloženie je koncipované pre pleť vystavenú škodlivým vplyvom životného prostredia. Preniká hlboko do pleti, ktorú regeneruje a v najvyššej možnej miere hydratuje. Zabraňuje predčasnému starnutiu a predchádza tvorbe vrások. Krém je vhodný pre citlivú pleť a tiež ako podklad pod make-up. Má okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva.

8,90  (50ml)

7,40 € bez DPH

objednaj

Nočný krém- vďaka pôsobeniu Emu oleja má silné regeneračné účinky. Výrazne zjemňuje a zvláčňuje pleť unavenú stresom. Pôsobí blahodárne na veľmi citlivú pleť. Emu olej má vysoko vsakovaciu schopnosť. Preniká hlboko do pokožky a ľahko sa vstrebáva. Zanecháva ju jemnú a hydratovanú. V prípade veľmi suchej pleti sa môže použiť ako denný krém. Účinkuje okamžite a jeho efekt dlho pretrváva.

9,90 € (50 ml)

8,30 € bez DPH

objednaj

Pleťová voda- jemné a účinné tonikum obsahuje bylinné extrakty z lopúcha, prasličky, zeleného čaju a iných pleti prospešných komponentov. Má regeneračné, hydratačné a osviežujúce účinky, hlavne pre suchú pleť. Neobsahuje alkohol. Pre väčší efekt používajte v kombinácií s ostatnými prípravkami radu Velvet. Ph sa blíži k hodnote 5,5.

(150 ml)

 

objednaj

Pleťové mlieko- veľmi jemné pleťové mlieko určené na ošetrenie pleti tváre i celého tela. Má veľmi vysoké hydratačné a zjemňujúce účinky. Hodí sa k ošetreniu pleti zvlášť po kúpeli a opaľovaní. Zabraňuje šupinateniu a vysýchaniu pokožky, vďaka Emu oleja, ktorý prípravok obsahuje. Účinok zosilňuje podiel vitamínu E a squalanu. Ph sa blíži k hodnote 5,5.

(150 ml)

 

objednaj

Čistiace pleťové mlieko- používame k odličovaniu a zbaveniu nečistoty pleti. Špeciálna receptúra tohto prípravku je veľmi šetrná k pleti a vďaka Emu oleju nevysušuje a nedráždi pokožku. Nanášame rukou alebo tampónom, zotrieme alebo umyjeme pleťovou vodou Velvet. Následne aplikujeme denný krém alebo nočný krém. Ph sa blíži k hodnote 5,5.

(150ml)

 

objednaj

Kozmetická rada Magnitudo (určená pre zrelšiu pokožku)

 Výrobok  Popis  Cena výrobku

Denný krém- je originálny prípravok s obsahom vysoko kvalitného čistého produktu Emu oleja, výťažku z extraktu kvetu bieleho lososa, vitamínu E, provitamínu B5 a squalanu. Pôsobí blahodárne na pleť vystavenú škodlivým účinkom voľných radikálov. Krém svojím zložením preniká hlboko do pokožky, kde ju vyživuje, regeneruje a hydratuje. Posilňuje jej štruktúru a zabraňuje tak predčasnému starnutiu. Vyhladzuje už tvoriace sa jemné vrásky. Krém sa môže používať ako podklad pod make-up, ph tohto prípravku sa blíži fyziologickej hodnote 5,5 .

12,90 € (50 ml)

10,80 € bez DPH

objednaj

Nočný krém- má silné regeneračné účinky vďaka intenzívnemu pôsobeniu  Emu oleja, ktorý umocňuje obsah vitamínu E, provitamínu B5, mandľového oleja, squalanu a nenasýteného tekutého C13- 14 Isoparaffinu. Výrazne zjemňuje a zvláčňuje pleť. Vyhladzuje vrásky  a zabraňuje ich predčasnej tvorbe. Emu  olej má vysokopenetračnú a vsakovaciu schopnosť,  hlboko preniká do pokožky. Pokožka je hydratovaná v najväčšej možnej miere. V prípade veľmi suchej pleti sa môže použiť ako denný krém, ph krému sa blíži  k hodnote 5,5.

13,90 € (50ml)

11,60 € bez DPH

objednaj

Pleťové mlieko- je prípravok určený k ošetreniu pleti tváre a tela. Vďaka svojím výrazným zjemňujúcim a hydratačným vlastnostiam sa zvlášť hodí k použitiu po kúpeli, opaľovaní, v prípade nadmerného vysychania a šupinatenia pleti a pod. Blahodárny účinok Emu oleja je zosilnený kombináciou so squalanom, nenasýteným tekutým voskom, vitamínom E, provitamínom B5 a ďalšími látkami. Ph sa blíži k hodnote 5,5.

10,50 € (150 ml)

8,80 € bez DPH

objednaj

Fytokoloidná pleťová voda- je moderné komplexné tonikum vhodné pre oslabenú alebo starnúcu pleť. Obsahuje extrakty z lopúchu, pyšteka, prasličky a zeleného čaju. Prípravok fytokoloidov z morských mikroorganizmov a panthenolu prispieva k regeneračným a hydratačným účinkom. Neobsahuje lieh. Slúži k dočisteniu pleti po jej umytí, odlíčení. Je vhodná k použitiu súčasne s odličovacím mliekom EOK Magnitúdo.

8,50 € (150 ml)

7,10 € bez DPH

objednaj

Čistiace pleťové mlieko- slúži k šetrnému čisteniu a odličovaniu pleti. Mlieko nanášame rukou alebo tampónom a jemne rozotrieme. Po chvíli pôsobenia ho zotrieme alebo zmyjeme. Odporúčame fytokoloidnou pleťovou vodou EOK z radu Magnitudo. Po očistení následne aplikujeme denný alebo nočný krém. Čistiace pleťové  mlieko je koncipované tak, aby bolo čo najviac šetrné k našej pleti. Obsah Emu oleja zabraňuje nadmernému vysušeniu pleti. Ph sa blíži k hodnote 5,5.

9,50 € (150 ml)

7,90 € bez DPH

objednaj

    konverzný kurz 1 EUR= 30,1260 Sk

   Všetky tieto výrobky sú produktom českej firmy  EOK Australian Slovakia s.r.o.