hlavná stránka
emu olej
   rozbor emu oleja
   chemické zloženie
   účinky
   použitie
   výrobky
   napísali ste nám
   zoznam predajní
   objednávka
   články v médiách
o emu
  osvedčenia o chove
  recepty
  emu vajcia
  fotogaléria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

* kúpte výrobky z emu oleja pre celú rodinu a ušetríte, okrem toho poštovné a balné zdarma

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Časté otázky         Ohlasy      Fotogaléria    Objednávka       Kontakt  
 

 

Referencie

 

   Chcem by som sa podeliť o svoje dobré skúsenosti s výrobkami z Emu oleja. Začalo sa to s takým nevinným firemným športovým podujatím, kde som si nepríjemne narazil pravé rameno. Bola to prudká bolesť ktorá trvala dosť dlho. Rôzne gély z lekárne nepomáhali. Až po troch týždňoch my švagor odporučil EMU GÉL ktorý si kúpil na Agrokomplexe v Nitre. Už pri prvom natretí nastal hrejivý pocit a úľava a po týždňovom natieraní ramena bolesti zmizli. Po zistení dobrých účinkoch Emu gélu som ho kúpil aj svokre ktorá má kŕčové žili a boľavé nohy ktoré hu už veľmi neposlúchajú, tá zase natrela ruku svojej 89 ročnej mame, ruku ktorá bola predtým zlomená a obe si nevedia tento gél vynachváliť. Po týchto dobrých skúsenostiach aj manželka si kúpila denný aj nočný krém a je sním spokojná. Takže ĎAKUJEM.

    Peter, Lužany

 

   Emu gél používam pri bolestiach krčnej chrbtice aj bolestiach kĺbov, spôsobených prechladnutím. Veľmi dobre pomáha  aj pri natiahnutých svaloch pri športe príp. nadmernej činnosti v záhradke.

   Mám veľmi citlivú pleť a na mnohé krémy som alergická.

   Vyskúšala som denný krém s Emu olejom . V tomto zimnom období sa mi veľmi osvedčil, výborne vsakuje, pokožku hydratuje a nezanecháva na nej mastný film.  

   Odporúčam vyskúšať.  

   S pozdravom  Tatiana , Piešťany

 

  Dobrý deň pán Zuzic,

  neviem či si ešte na mňa spomeniete, prvý krát keď som si od Vás objednávala EMU-olej pracovala som v reklamnej tel. TVA, myslím že ste vtedy aj mali nejaký rekl. spot. v súvislosti s EMU-výrobkami. Medzi časom som sa vrátila k svojej profesii do stavebníctva.

  Konečne som si našla chvíľku čas, aby som Vám napísala a touto cestou poďakovala za tieto výrobky, ktoré myslím ešte stále vyrábate. Opäť sa mi potvrdili naozaj výborné vlastnosti Emu-oleja na kožu a  na vyliečenie rôznych problémov súvisiacich s kožnými ochoreniami. Je veľmi dobre, že sa dá používať aj pre zvieratká bez nejakého steru, alebo bolesti pre ne (práve včera sa mi potvrdili tieto blahodarne účinky na našom psovi, nemohla som mu vyliečiť taký suchý výrastok na uchu, ani neviem čo to bolo, ale už som myslela, že budem musieť navštíviť veterinára a nechať tam opäť nemalé peniaze, no veľmi som sa potešila, keď som sa chystala, že mu postihnuté miesto natriem a nebolo už čo, celá chrastička mu odpadla a ma to vyhojené).

   Prajem vám veľa zdaru a šťastia v živote a vo vašej práci

 

   Moje skúsenosti sú iba na liečbu popáleniny po horúcom fritovacom oleji. Manželka sa nešťastne obarila fritovacím olejom, zasiahlo to od hlavy až po nohy. Po liečbe popáleniny  aj napriek snahe zostali nepríjemné pomerne veľké keloidné  jazvy. Na doliečovanie používala Emu olej a pleťové mlieko. Je pravdou že to bolo dosť zdĺhavé, ale všetky jazvy na tvári, rukách sa stiahli ba dostali i pôvodnú farbu. Je to liek prvej voľby.

 Kmeťko, Topoľčany

 

   Ďakujem za promptné vybavenie mojej objednávky. O Emu oleji som sa dozvedela od pána doktora Šikulu, ktorý mi ho odporučil na popáleninu. Kvôli alergickej reakcii nemôžem používať aloe vera, ktorú bežne na kožné problémy odporúčajú. Po nanesení Emu oleja sa neprejavili, žiadne negatívne príznaky. Naopak, okamžite po aplikácii sa zmiernila bolesť na popálenom mieste. Výborne a rýchlo sa vstrebáva. Po necelých dvoch týždňoch používania je  už popálené miesto pekne zahojené. Vaše výrobky budem rada používať ďalej a odporúčať aj svojim známym. Prajem pekný deň,

 p. Oľga

 

   Dobrý večer, som veľmi vďačná, že som náhodou na internete objavila tento malý zázrak. Po veľmi nepríjemnom popálení sestrinho synčeka sme hľadali všeličo, zaujal ma tento olej. Vyskúšala som teda len malé balenie ... ale po pár postrekoch ..no sám vidíte, objednávam väčšie množstvo. Mne sa podarilo vytknúť si pred pár dňami kotník .. a musím sama potvrdiť, že mi tento olejíček veľmi pomohol, preto som ho odporučila našim známym. Som nesmierne rada, že naša objednávka bola rýchlo vybavená. Ďakujem ešte raz a prajem príjemný večer.

 p. Tatiana

   Mám zmiešanú pleť, čo znamená, že každá časť mojej tváre- líca, brada, nos i čelo –potrebovali inú starostlivosť. A najmä, keď mám svoje dni, vyhodili sa mi pupáčiky, ale odkedy používam Emu olej, tak sa to viditeľne zlepšilo, a to používam Emu olej iba 1 rok. Predtým som hľadala  tiež prírodne prípravky, ale tie neošetrili celú moju tvár.

A raz som sa dočítala v časopise  Báječná žena, že austrálske domorodkyne  používajú roky Emu olej a sú s ním spokojné. A potom som ho vyskúšala a naozaj je to pravda. Emu olej je jemný zázrak prírody, ktorý má blahodarne účinky na pokožku počas celého roka -v zime i v lete. Odporúčam ho vyskúšať na vlastnom tele!

 s. Veronika, Nitra

 

   Vaše kosmetika je velice příjemná a hlavně léčí, mám zkušenosti s pleťovým mlékem, který používám na partie třísel. Můj otec je ležák a když je v těchto místech opruzený, tak toto je nejlepší lék. Do dvou dnů se kůže zahojí a nadále zůstává jemná růžová jako kdyby se nic nestalo. Děkuji.

 Čuliková, Šenov, ČR 

 

   Pri korčuľovaní som si nepríjemne narazila rameno tak, že ráno som vôbec nemohla zodvihnúť ruku. Zhodou okolností sa mi hneď v ten deň dostal do ruky emu gél a tak som si s ním boľavé rameno ihneď začala natierať. Keby som to sama nezažila, tak neuverím, že je to taký zázračný produkt. Už večer som ruku zodvihla nad hlavu. Pokračovala som v aplikácii gélu až do pominutia bolesti. Naozaj odporúčam každému do domácej lekárničky.

 p. Janka, Piešťany

 

   Moje problémy s kolenami trvajú asi 15 rokov. Celé tie roky to bola nepretržitá bolesť. A to vôbec nepreháňam. Tí, čo majú takéto problémy, vedia, o čom hovorím. Už som aj zabudla, aké je to žiť bez bolesti. Pravidelne som absolvovala rôzne elektroliečby, bola som  v kúpeľoch, a pred dvomi rokmi som musela podstúpiť operáciu. Zďaleka to neskončilo, a to mám len 26 rokov. Je pravda, že operácia mi pomohla, no bolesť a problémy s kolenami sa začali vracať. Toto leto som do rúk dostala emu gel. Používam ho podľa odporúčania, a veľmi ma potešilo zistenie, že po pár dňoch bolesť začala ustupovať. Pri rôznych problémoch začali emu gel používať aj moji rodičia. Odporúčam vyskúšať. Kto nevyskúša, nezistí.
   Ďakujem.

   s. Alexandra, Nitra

 

   Dlho som hľadala účinný prostriedok na bolesti chrbta, až raz som náhodou objavila v nejakom časopise zmienku o Emu oleji a výrobkoch z neho. Rozhodla som sa ho vyskúšať no a výsledkom som bola nadšená. Od vtedy ho stále používam a doporučujem ho každému kto trpí podobnými problémami ako ja. Emu gel používam na bolesti chrbta, kĺbov a svalov. Je veľmi univerzálny a hlavne účinný.

   p. Mária, Hriňová

 

   Vnučka trpela na akné, ktoré bolo zjavné hlavne na tvári.

  Ako každé mladé dievča, bola z toho veľmi nešťastná, skúšali sme rôzne prípravky známe z reklám. Stav sa zlepšil len dočasne, navyše sa jej začala na miestach na ktorých nemala akné, vysušovať značne pokožka, čo viedlo k svrbeniu, šúpaniu a nepríjemným fľakom.

   Po odporúčaní kozmetiky z emu oleja- konkrétne pleťového mlieka a krému určených pre mladú pleť, sme sa rozhodli ju vyskúšať.

   Pleť sa zjavne upokojila, lokálne sčervenelé miesta vymizli. Tvár zostala hladká, bez značného výskytu akné. Teraz sa objaví len zriedka. Krém sa veľmi ľahko vstrebával k našemu prekvapeniu, nakoľko vyzerá mastne, nezostával na pokožke mastný film.

   Osvedčilo sa nám aj pleťové mlieko, hlavne pri „odšminkovávaní“, nedráždilo oči.

Výrobky hodnotíme veľmi pozitívne a sme radi, že sme mali možnosť ich vyskúšať, nakoľko od užívania došlo k značnej úľave a akné sa nevracia v takej forme ako predtým.

 p. Majka, Bratislava

 

   Mám veľmi citlivú pleť so sklonom k tvorbe suchých fliačkov. Nemôžem používať klasické sprchové mydlá. Veľmi vysušia hlavne tvár. V miestach prechodu čela a vlasov sa mi tvorili nepríjemné svrbiace chrastičky. Pôsobilo to veľmi neesteticky, odhliadnuc od toho, že boli veľmi nepríjemné. Nakoľko mi veľmi nepomáhali bežne kozmetické krémy, ktoré sú odporúčané na suchú pokožku, rozhodla som sa skúsiť odstrániť ich čistým emu olejom, ktorý mi poradila švagrina. Po dvojdňovej „kúre“, kedy som si postihnuté miesta natierala ráno aj večer olejom, ma tieto prestali svrbieť a do 5 dní mi úplne zmizli. Na tvári sa mi viac neobjavujú, na tele občas áno (prášky na pranie). Postihnuté miesta si potom natieram olejom a do pár dní vymiznú. Emu olej môžem vrele doporučiť všetkým s podobnými neduhmi.

 p. Adrika, Senec

 

   Emu výrobky používam už tretí rok a som s nimi maximálne spokojná. Za ten čas sa stali doslova neoddeliteľnou súčasťou môjho  života. Pri každodennej starostlivosti o pleť sa mi osvedčilo čistiace pleťové mlieko a pleťová voda Magnitudo, ktoré v plnej miere spĺňajú moje požiadavky. Vyskúšala som už mnoho prípravkov, ale tieto výrobky jednoznačne  vedú. Ďalšími výrobkami, ktoré pravidelne používam nielen ja, ale aj ostatní členovia mojej rodiny a blízki priatelia, sú Emu olej a Emu gél. Ich využitie je skutočne rozmanité. Emu olej som  začala používať po úraze, na zmiernenie jeho následkov. Olejček mi veľmi pomohol pri hojení rán, opuchov a vďaka nemu sa začali oveľa rýchlejšie strácať aj podliatiny, ktoré som mala na viacerých častiach tela. Dnes ho využívame predovšetkým na ošetrovanie záderov, otlakov, pľuzgierov, suchej kože na lakťoch a pätách, ale výborne sa osvedčil aj pri popáleninách a menších rezných poraneniach, ktoré pozná vari každá  gazdinka a pri domácich prácach sa im nedá vyhnúť.  Emu gél je neoceniteľným pomocníkom pri zmierňovaní následkov nadmernej aktivity v záhradke alebo pri športe. A musím priznať, že na bolesti krčnej chrbtice, ktoré sa objavujú najmä po dlhotrvajúcej práci s počítačom, nepoznám nič lepšie. Jednoducho Emu výrobky sú mojím favoritom a zostanem im už natrvalo verná.  S rovnako pozitívnymi ohlasmi som sa stretla aj u mojich známych a priateľov, ktorým som na základe vlastných skúseností uvedené produkty odporučila.
 
p. Eva, Galanta

 

   Pri popáleninách je to zázračný liek. Odporúčam každému.
 Imrich Bartalos, Zlate Klasy

 

  Syn je alergik na niektoré zložky v jedle (doteraz ich nemá diagnostikované ) a sa mu manifestujú na končatinách ako červené fľaky, ktoré ho veľmi nepríjemne svrbia, preto si ich na niektorých miestach rozškraboval až do krvi. Niečo podobné som mal a ja v mladosti po konzumácii jahôd, čokolády, kakaa. Lekár mi na to predpísal tekutý púder.  Na synove problémy mi  pani magistra v lekárni  poradila Emu olej. Aj keď som k nemu pristupoval s dávkou nedôvery, začali sme fľaky synovi ním potierať, resp. sme ho v masírovali do pokožky. Tá za niekoľko hodín prestala svrbieť a do 24 hodín zmizlo aj jej začervenanie.
Keďže aj mňa svrbí hlava od lupín a ani medicinálne šampóny nepomáhajú, rozhodol som sa hlavu ostrihať a masíroval som ju tiež Emu olejom. Koža  sa ukľudnila, prestala svrbieť a z hlavy sa lupiny začali strácať.

 p. Peter,    Bratislava

 

  Emu gél používam hlavne pri bolestiach krčnej chrbtice a bolestiach chrbta. Po nanesení gélu dochádza k uvoľneniu stuhnutej šije. Do poručujem aj pri liečbe vykĺbeného členku. Bolesti sú výrazne menšie a liečba postupuje rýchlejšie. Neraz som použila gél aj pri migréne, kde pri prvých náznakoch je potrebné gél naniesť v spánkovej časti po oboch stranách. Po niekoľkých hodinách dôjde k uvoľneniu.
Osvedčil sa aj pri prechladnutom kĺbe, kde po nanesení bolesť ustupuje.
  Na základe mojich praktických skúsenosti vrele ho poručujem.

p. Iveta, Martin

 

   Vzhľadom k tomu,  že niekoľko rokov trpím na problémy z kŕčovými žilami, zaujímala som sa o všetky dostupné prostriedky na úľavu bolesti nôh.  Dozvedela som sa aj o Emu oleji a jeho pozitívnom vplyve na kŕčové žily. Rozhodla som sa pre kombináciu Emu oleja a Emu gélu. Už po týždni som pocítila výraznú úľavu. Pred tým som trpela opuchmi a bolesťami nôh. Po používaní spomenutých výrobkov únava a opuchy výrazne poľavili. Výrobky používam ráno a večer. Najskôr si nohy rozmasírujem olejom a potom gélom. Nielen ja sa cítim oveľa lepšie, ale i moje kolegyne v práci si všimli pozitívne zmenený vzhľad mojich nôh. Preto si Emu olej a Emu gél získali moju dôveru a doporučujem ich všetkým, ktorí trpia podobnými zdravotnými problémami  s kŕčovými žilami.

p. Jarmila,  Krakovany

 

   Už niekoľko rokov chovám rôzne zvieratá. Keď som uvidel pštrosa Emu hneď sa mi zapáčil a kúpil som si ho. Pri tejto príležitosti som si zároveň kúpil i emu olej nakoľko mám problémy z kŕčovými žilami .O emu oleji a jeho vynikajúcich vlastnostiach a som sa dozvedel práve pri kúpe týchto zvierat. Pre bolesti spôsobované kŕčovými žilami som  nechal i môj najväčší koníček poľovníctvo. Bolesti nôh ma často vyraďovali z akejkoľvek práce pri ktorej som stál na nohách. Pri práci u syna na stavbe som často skončil  prácu len preto, že som už nevládal chodiť. Emu olej mi pomohol natoľko, že k poľovníctvu sa  vrátim. Na stavbu môjho syna chodím teraz rád lebo môžem pomôcť pri práci .

 p. Daniel-  Madunice

 

Podeľte sa so svojimi skúsenosťami pri používaní našich výrobkov aj vy! info@emufarma.sk