hlavná stránka
emu olej
   rozbor emu oleja
   chemické zloženie
   účinky
   použitie
   výrobky
   napísali ste nám
   zoznam predajní
   objednávka
   články v médiách
o emu
  osvedčenia o chove
  recepty
  emu vajcia
  fotogaléria


 

 

 

   

* kúpte výrobky z emu oleja pre celú rodinu a ušetríte, okrem toho poštovné a balné zdarma

 

 

 
 

 

 

 

 

 

    Časté otázky         Ohlasy      Fotogaléria    Objednávka       Kontakt  
 

O našej spoločnosti

 

    Spoločnosť EOK ( EMU OIL KOZMETIK ) AUSTRALIAN SLOVAKIA s.r.o. vznikla za obchodným účelom a bola zapísaná u Krajského súdu v Trnave pod vložkou č.16979/T dňa 12.04.2005. Je to výhradne slovenská spoločnosť, ktorá distribuuje čistý, 100% EMU OLEJ. Okrem EMU OLEJA firma dodáva i kompletnú kozmetickú radu pod obchodným názvom  MAGNITUDO  a  VELVET.                   

    MAGNITUDO, v astronómii znamená hviezdna veľkosť a zároveň je to  geofyzikálna jednotka zemetrasenia, to oboje EMU OLEJ v kozmetike spĺňa. Tí čo už vyskúšali kvalitu EMU OLEJA  a výrobky z neho, vedia o čom je reč a ostávajú im verní. Výskumné tými, ktoré sa zaoberajú účinkami tohto prirodzeného kozmetického zdroja denne  prichádzajú  s novými možnosťami jeho využitia a použitia.

    Všetky informácie, tu použité, sú získané z výskumov vedeckého týmu AEA, či iných popredných profesorských, alebo lekárskych zborov.
"Skúste si vyskúšať nejaký iný výrobok, ktorý by mal toľko rôznych použití!“

    Dňa 1.1.2007 do Spoločnosti EOK Australian Slovakia s.r.o. včlenila sa firma  Emu farma - Zuzic a tým sa rozšírilo jej podnikanie aj o chov emu hnedého. V súčasnosti je to najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa produktmi z emu na Slovensku, ktorá má uzavretú výrobu v horizontálnej rovine: chov zvierat, získavanie, produkcia a distribuovanie EMU OLEJA a výrobky z neho.